Nastavlja se Liga Evrope

0

Pošto srpski predstavnik Partizan svoj meč protiv Tuluza igra u četvrtak, u sredu vredi pomenuti utakmice u kojima će se pojaviti naši igrači.

 

Ajaks će sa Pantelićem i Sulejmanijem gostovati u Temišvaru, Tomovićeva Đenova igra u Pragu, dok Kolarov sa Laciom nastupa u Salcburgu za inače igraju Rakić i Dudić.

 

Nikola Žigić će na svom terenu možda imati priliku da zaigraza za Valensiju protiv francuskog Lila, a veoma zanimljivo će biti gostovanje zagrebačkog Dinama u Belgiji protiv Anderlehta, jer su "modrima" vraćeni bodovi, pa još uvek imaju šansu za dalji plasman.

 

U četvrtak Roma ima imperativ pobede protiv Bazela, dok će iz senke svoju šasnu tražiti Fulam na "Krejven Kotidžu" protiv sofijskog CSKA.

 

Turski Galartasaraj nakon pobede u Atini (0:3) dočekuje Panatinaikos u Istanbulu, a berlinska Herta želi da se iskupi za loše igre u šampionatu, eventualnom pobedom na gostovanju Venstpilsu.

 

Sreda, 2. decembar:

Grupa A
21:05 Anderleht – Dinamo Zagreb
21:05 Temišvar – Ajaks

Tabela: Ajaks 8, Anderleht 8, Dinamo 3, Temišvar 2

 

Grupa B
21:05 Slavija Prag – Đenova
21:05 Valensija – Lil

Tabela: Lil 7 bodova, Valensija 6, Đenova 6, Slavija 2

 

Grupa C
21:05 Seltik – Hapoel Tel Aviv
21:05 HSV – Rapid Beč

Tabela: Hapoel 9, Hamburg 7, Rapid 4, Seltik 2

 

Grupa G
19:00 Levski Sofija – Viljareal
19:00 Salcburg – Lacio

Tabela: Salcburg 12, Viljareal 6, Lacio 6, Levski 0

 

Grupa H
19:00 Šerif – Steaua
19:00 Tvente – Fenerbahče

Tabela: Fenerbahče 9, Tvente 7, Šerif 4, Steaua 2

 

Grupa I
19:00 AEK – Everton
19:00 BATE Borisov – Benfika

Tabela: Benfika 9, Everton 6, BATE 4, AEK 4

 

Četvrtak, 3. decembar:

Grupa J
19.00h Šahtjor – Briž
19.00h Tuluz – Partizan
 

Tabela: Šahtjor 12 bodova, Briž 7, Tuluz 4, Partizan 0


Grupa K

19.00h PSV – Sparta Prag
19.00h Kopenhagen – Kluž


Tabela:
PSV 8 bodova, Sparta Prag 7,Kopenhagen 4, Kluž 3


Grupa L

19.00h Austrija Beč – Atletik Bilbao
19.00h Verder – Nasional


Tabela:
Verder 10 bodova, Atletik Bolbao 7, Nasional 2, Austrija Beč 2


Grupa D

21.05h Ventspils – Herta
21.05h Sporting Lisabon – Herenven


Tabela:
Sporting Lisabon 10 bodova, Herta 4, Herenven 4, Ventspils 3


Grupa E

21.05h Fulam – CSKA Sofija
21.05h Roma – Bazel


Tabela:
Bazel 9 bodova, Roma 7, Fulam 5, CSKA Sofija 1


Grupa F

21.05h Galatasaraj – Panatinaikos
21.05h Dinamo Bukurešt – Šturm


Tabela:
Galatasaraj 10 bodova, Panatinaikos 9, Dinamo Bukurešt 3, Šturm 1

POSTAVITE ODGOVOR

Upišite vaš komentar
Upišite vaše ime